Budapest 2010

Traditie en gezelligheid zijn de kernwoorden voor de Grand Prix van Hongarije. Vorig seizoen stond Hongarije vooral in het teken van het incident met Massa waardoor de Braziliaan door een loskomende veer de rest van het seizoen werd uitgeschakeld. Hamilton was weer terug en won na lange tijd weer voor McLaren. Raikkonen en Webber pakte de plaatsen twee en drie.

De Grand Prix van Hongarije wordt verreden op de Hongaroring nabij Budapest. Het circuit wordt niet heel veel gebruikt maar als het hele circus van de Formule 1 langskomt is het één groot feest. De coureurs klagen vooral op de eerste dagen over weinig grip maar gedurende het weekend wordt er, op het langzaamste circuit van de kalender, steeds harder gereden. Een circuit waar veel historie is geschreven want wie herinnert zich niet de derde plaats van Jos Verstappen.

Hongarije en de stad Budapest zijn absoluut de moeite waard om te bezichtigen. Geniet na een dag lawaai van een heerlijke rustige avond die u zelf kunt invullen in deze prachtige stad waar de consumpties nog redelijk betaalbaar zijn vergeleken met andere westerse landen.