- 2012
-
18 maart Melbourne -
25 maart Sepang -
15 april Shanghai -
22 april Sakhir -
13 mei Barcelona -
27 mei Monaco -
10 juni Montreal -
24 juni Valencia -
08 juli Silverstone -
22 juli Hockenheim -
29 juli Budapest -
02 september Spa -
09 september Monza -
23 september Singapore -
07 oktober Suzuka -
14 oktober Yeongan -
28 oktober Delhi -
04 november Abu Dhabi -
18 november Austin -
25 november Interlagos
2012 FORMULA 1 ENI MAGYAR NAGYDÍJ
Traditie en gezelligheid zijn de kernwoorden voor de Grandprix van Hongarije. De bezoekers van deze Grandprix in 2011 zagen een zeer spannende race waarin Jenson Button de race op de Hongaroring wint. Een goede strategie met de juiste keuze voor banden was de sleutel van het succes voor McLaren Mercedes. Vettel moest genoegen nemen met een tweede plaats en mag tevreden zijn. Fernando Alonso was blij met zijn derde plaats maar gaf aan dat er had meer in had kunnen zitten voor Ferrari. Hamilton pakte de vierde plaats na een zwaarbevochten race met veel pech en verkeerde keuzes voor banden.
De Grand Prix van Hongarije wordt verreden op de Hongaroring nabij Budapest. Het circuit wordt niet heel veel gebruikt maar als het hele circus van de Formule 1 langskomt is het één groot feest. De coureurs klagen vooral op de eerste dagen over weinig grip maar gedurende het weekend wordt er, op het langzaamste circuit van de kalender, steeds harder gereden. Een circuit waar veel historie is geschreven want wie herinnert zich niet de derde plaats van Jos Verstappen.
Hongarije en de stad Budapest zijn absoluut de moeite waard om te bezichtigen. Geniet na een dag lawaai van een heerlijke rustige avond die u zelf kunt invullen in deze prachtige stad waar de consumpties nog redelijk betaalbaar zijn vergeleken met andere westerse landen.
- Mercedes vleugel W-duct gedoopt
- "2012-auto heeft minder grip"
- Barcelona testdag 2: Hulkenberg snelste
- "Ferrari wilde geen afkoopsom betalen"
- Alexander Wurz rijderscoach bij Williams
- Het pijnlijke afscheid van Jackie Stewart
- Barcelona testdag 1: Vettel aan kop
- Mercedes presenteert F1 WO3
- HRT nog steeds niet door crashtest
- Slimme oplossing voor Red Bull?

