2012 F1 GRANDE PRÊMIO DO BRASIL

Mark Webber behaalde in 2011 eindelijk zijn overwinning voor Red Bull Racing. In de laatste race van het Formule 1 seizoen 2011 was Vettel niet in staat om te kunnen winnen door pech met zijn versnellingsbak. Het probleem was echter niet groot genoeg om toch als tweede te finishen voor Jenson Button die vocht en Alonso van de derde plaats wist af te houden.

Het circuit Interlagos is gebouwd tussen twee meren en omringd door rijk en arm. Op het circuit rijden de coureurs tegen de klok in en de uitdaging ligt zeker bij de afstelling van de auto. Snel door de bochten en langzamer op de rechte stukken of andersom? Over het algemeen is het circuit erg hobbelig en zeker begin van het weekend ook vrij stoffig. Grip is daarom van groot belang op het Autodromo José Carlos Pace zoals het 4.309 kilometer lange circuit officieel heet.

Voor Felipe Massa is dit natuurlijk zijn thuiscircuit alhoewel de Braziliaan vorig jaar natuurlijk niet heeft kunnen rijden. Barrichello wist het toen helaas ook niet goed te doen met een achtste plaats.

Brazilië is een mooi land om te bezoeken. Geniet van lekker eten en de prachtige natuurlandschappen gecombineerd met prachtige cultuur. De temperatuur is over het algemeen in die periode uitstekend maar een bui kan natuurlijk een spannende race opleveren zoals in 2009 te zien was. GP ticket vertelt u graag over de mogelijkheden en een reis op maat.